Teknolojimiz

Yenilendiğimiz sürece varız…

GLOBAL TEKNOLOJİ PLATFORMU

GTP, kurumsal yazılım çözülümleri alanında Tradesoft tarafından geliştirilen bir teknoloji platformudur.

SOA prensipleri çerçevesinde geliştirilen ölçeklenebilir, çok katmanlı ve esnek bir mimariye sahip bu teknoloji bankacılık, aracılık ve portföy yönetiminden sigorta işlemlerine kadar özel kurumsal paketleri kapsayan çeşitli sektör gerekliliklerini karşılar.

Platformun referans mimarisi esnek çözümler ve ölçeklenebilir kapasite kurulumları sağlar ve diğer sistemlere kolayca entegre edilebilir. Ayrıca mimarideki esnek raporlama altyapısı, çok dilli, çok-kanallı ve çoklu parabirimi desteği platformu daha da zenginleştirir.

KURUMSAL ÇÖZÜM GELİŞTİRME

Deneyimli mimarlar, analistler ve danışmanlardan oluşan profesyonel ekiplerimiz özel kurumsal ihtiyaçlar için yazılımlar geliştirir.

Mevcut modül, çerçeve ve platformlarımız geliştirme projelerinde bir adım önde olmanızı sağlarken, pazarlama süresinin de kısalmasını sağlar. COBIT standartlarıyla uyum yazılım yaşam döngüsü yönetim akışlarımız istikrarlı, teknik ve işlevsel açıdan sınanmış versiyonlar içerir.

YAZILIM GELİŞTİRME İŞBİRLİKLERİ

Tradesoft, ayrıca, finans kurumlarıyla ve BT şirketleriyle işbirliklerine girerek modül ve çözümler geliştirmektedir.

Kurumsal çözümler platform GTP, Kurumsal yazılım çözümleri geliştirmek isteyen birçok şirket ve merkez tarafından kullanılabilir. Finans çözümlerimizden faydalanan müşterilerimiz, bu platformu kendileri ya da bizlerle birlikte kullanarak genel ya da ayrıcalıklı modüller ve çözümler geliştirme fırsatı elde ederler.